Wkłady do urządzeń Kleen Cena

Wkłady do urządzeń Kleen Cena zalezy od typu wkładu. SDFC 1888 KF 85 do obudów SDU i innych np obudowa AD 180. Zadzwoń i zapytaj nas o cenę.

Oczywistym jest, że czystość oleju i paliwa wpływa na kondycję całego urządzenia.
W przypadku dużych układów, częstotliwość wymiany oleju oscyluje w granicy raz w roku lub częściej. Dzięki zastosowaniu wkładów SDFC , okresy wymiany oleju mogą być zwiększone kilkukrotnie.

Przedłużenie żywotność oleju aż do 10 razy 

Montaż filtra Ad180 zapewnia czystość i brak wilgoci w oleju hydraulicznym, przekładniowym a także w paliwie. Dzięki temu, olej pozostanie w dobrym stanie przez okres  nawet do 10 razy dłużej niż w przypadku braku mikrofiltracji. Cena wkładu to minimalna inwestycja wobec korzyści.

Dlaczego warto stosować filtr SDFC ?

Standardowe filtry posiadają dokładność powyżej 20 mikronów. Charakteryzują się także małą pojemnością a tym samym stosunkowo niewielką ilością zatrzymywanych zanieczyszczeń. Jednocześnie, najbardziej niebezpieczne zanieczyszczenia w oleju to cząsteczki 5 mikronowe
i mniejsze, które są często najbardziej ścierne. Filtr AD 180 jest zdolny do usuwania groźnych zanieczyszczeń stałych już od 1 mikrona.

Prosta instalacja

Obudowa filtra AD 180 może być szybko i łatwo zamontowana przez przeszkolonych mechaników.